Kanony piękna (psychologicznego)

Mówią, że nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba i dlatego o gustach się nie dyskutuje. Ale piękno i atrakcyjność to coś, co ocenia się nie tylko według klucza urody czy wyglądu zewnętrznego. Kobiety z Ukrainy bardzo często olbrzymią wagę przykładają do wnętrza mężczyzny. Oczywiście nie zamierzam cię przekonywać do idiotycznej tezy, w myśl której wygląd nie jest ważny  jest, dlatego na profilowym musisz wyglądać dobrze. Nie warto jednak przesadzać. Kwadratowa szczęka i mięśnie klatki większe niż biust partnerki to rzadko poszukiwany wariant.

randkowy z Ukrainką

Co jest piękne?

Piękna jest szeroko rozumiana naturalność i chodzi tu o wzory zachowań. Są one wprawdzie poddawane olbrzymiej presji kulturowej, bo lansuje się nachalną bezpośredniość albo nijakość połączoną z wymuszoną tolerancją, ale takie postawy to tylko wzorce medialne, które w życiu się zupełnie nie przydają. Każdy z nas jest skonstruowany nieco inaczej i nie każdy facet musi pocić się testosteronem i epatować odwagą  zwykle tak nie jest i kobiety z Ukrainy świetnie to rozumieją. Na pewno znacznie lepiej niż większość Polek, które żyją w świecie amerykańskich teledysków. Ukrainki bardzo wysoko cenią sobie hart ducha  to nie znaczy, że masz być twardzielem, jakich mało, tylko raczej po prostu przeciętnym, ale zdyscyplinowanym facetem, który, kiedy trzeba, potrafi wziąć się do roboty nawet wbrew sobie. Nie jest też przeszkodą odrobina nieśmiałości  nie możesz być melepetą i niedojdą, ale  pomijając kwestie savoir-vivre  nie jest w dobrym tonie od razu proponować spotkanie na żywo i intymne rozmowy.

Mężczyzna ma prawo do wrażliwości

Facet powinien być odporny psychicznie, ale na pewno nie bezgranicznie. Tak nas natura stworzyła, że dobrze znosimy silny, ale krótkotrwały ból. Kobiety z Ukrainy są inne  są silne w długim czasie, ale kiedy ból rozłoży się na raty. Dlatego związki z nimi są tak trwałe i dobrze zgrane  facet przyjmuje na siebie silniejsze kopy od życia, a kobieta te bardziej rozciągnięte w czasie. Zobacz w sobie tę wytrzymałość, a jeśli jej nie ma  naucz się tego, bo to możliwe.

Powiązany artykuł: Jakie różnice w mentalności widzimy między Polkami i Ukrainkami?

Jeśli odwiedzałeś polskie portale randkowe, to przyzwyczajony jesteś do tego, że boty urzędujące za zdjęciami atrakcyjnych kobiet szukają samców alfa z szeroką klatą i mocnymi nogami, ale kobiety z Ukrainy są rozsądne  wiedzą, że samiec alfa to rzadko dobry materiał na partnera. Prawdziwy facet płacze na Królu Lwie i Zielonej Mili, ale nie maże się jak baba na Pokemonach. Może czytać wiersze, ale dobrze, żeby poza składaniem liter, umiał też odszukać ich znaczenie, a kiedy trzeba, żeby odłożył na półkę świat fantazji i wziął życie za rogi.

Kobiety z Ukrainy

Przyjrzyj się sobie

Każdy jest atrakcyjny na swój sposób i zrozumiesz to, kiedy będziesz szukał kobiety z Ukrainy. Na dobrym portalu randkowym konta są prawdziwe, a nie prowadzone przez boty stworzone na potrzeby administratorów. Tak samo, jak za nie zawsze doskonałą fotografią stoi kobieta, która ma swoje wady i zalety, tak samo niech za twoim awatarem będzie stał prawdziwy facet, który jest twardy, ale potrafi czasem zmięknąć. Jeśli jesteś przeciętny, to jesteś taki jak wszyscy  każdy jest niepowtarzalny, ale wszyscy jesteśmy najczęściej zupełnie w tej niepowtarzalności przeciętni  ty też i nie ma w tym niczego złego  bycie przeciętnym oznacza bycie normalnym.

Asian Women Dating Site iDateAsia